Astri Bergman Taube

Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): "Änglamark", 2 st, signerade och numrerade 2760 resp 307, gips, ca 20x40 cm

Enstaka smärre nagg

423909

2016-11-26