Charles Carter Read oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES CARTER READ (England 1800-tal): "The vale of Evesham", signerad Carter Read, olja på duk, ca 30x45 cm

423924

2016-11-26