Acke Fornander oljemålning

Acke Fornander oljemålning
Acke Fornander oljemålning
Acke Fornander oljemålning
Acke Fornander oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ACKE FORNANDER (1908-90): Motiv från Österlen, signerad och daterad A. Fonander 42, olja på pannå, ca 21x35 cm

423925

2016-11-26