Mumin Atalie Fauni

Mumin Atalie Fauni
Mumin Atalie Fauni
Mumin Atalie Fauni
Mumin Atalie Fauni
Mumin Atalie Fauni
Mumin Atalie Fauni
Mumin Atalie Fauni
Mumin Atalie Fauni

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATELIE FAUNI, "Mumintrollet", Finland, 1960-tal, märkt under vardera fot made in Finland resp Atelier FAUNI, höjd ca 12,5 cm

Skador

423932

2016-11-26