Rökande män oljemålning

Rökande män oljemålning
Rökande män oljemålning
Rökande män oljemålning
Rökande män oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holländsk skola, 1800-tal): Rökande män, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 48x64 cm

Restaurerad, fläckar

423943

2016-11-26