Taburetter 2 st sengustavianska

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TABURETTER, 2 st, sengustavianska, 1800-tal, höjd 43 cm, 45 x 40 cm samt höjd 40 cm, 40 x 40 cm

Senare bemålning, krackeleringar, färgbortfall, stötmärken

423948

2016-11-24