Åke Notberg oljemålning

Åke Notberg oljemålning
Åke Notberg oljemålning
Åke Notberg oljemålning
Åke Notberg oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Vy mot Gamla Stan Stockholm, signerad och daterad Å Nothberg 1946, olja på pannå, ca 33x41 cm

423953

2016-11-25