Åke Nothberg akvarell

Åke Nothberg akvarell
Åke Nothberg akvarell
Åke Nothberg akvarell
Åke Nothberg akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

1 000 SEK

ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Stadsmotiv, signerad och daterad Å Nothberg 1942, akvarell, ca 29x23 cm

423955

2016-11-25