Åke Nothberg oljemålning

Åke Nothberg oljemålning
Åke Nothberg oljemålning
Åke Nothberg oljemålning
Åke Nothberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Insjölandskap med figur, signerad och daterad Å Nothberg 1950, olja på pannå, ca 27x35 cm

423957

2016-11-25