Skulptur Bertill Vallien

Skulptur Bertill Vallien
Skulptur Bertill Vallien
Skulptur Bertill Vallien
Skulptur Bertill Vallien
Skulptur Bertill Vallien
Skulptur Bertill Vallien
Skulptur Bertill Vallien
Skulptur Bertill Vallien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur, glas, Kosta Boda, delvis frostat block med innefattade blåa figurer, signerad Kosta Boda B. Vallien 99520 höjd ca 17,5 cm (exkl sockel)

Längst ner på trappan med smärre nagg

423968

2016-11-26