Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGELLAMPETT, 1700-tal, gustaviansk, för 1 ljus, förgylld, skuren dekor, ljusarm i mässing, ca 48x36 cm
Omarbetad, smärre skador
423977
2016-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här