Spegellampett gustaviansk

Spegellampett gustaviansk
Spegellampett gustaviansk
Spegellampett gustaviansk
Spegellampett gustaviansk
Spegellampett gustaviansk
Spegellampett gustaviansk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1700-tal, gustaviansk, för 1 ljus, förgylld, skuren dekor, ljusarm i mässing, ca 48x36 cm

Omarbetad, smärre skador

423977

2016-11-26