Tobaksburk gjutjärn

Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

TOBAKSBURK med lock, gjutjärn, 1900-talets första hälft, motiv av rökande figurer, höjd ca 25 cm

Slitage, insats och press

423979

2016-11-26