Stolar Göran Malmvall

Stolar Göran Malmvall
Stolar Göran Malmvall
Stolar Göran Malmvall
Stolar Göran Malmvall
Stolar Göran Malmvall
Stolar Göran Malmvall
Stolar Göran Malmvall
Stolar Göran Malmvall
Stolar Göran Malmvall
Stolar Göran Malmvall

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, stolar, 8 st, Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft, sk Leksandsmodell, vitlackerade, stoppade sitsar, rosarandig klädsel, sitthöjd ca 44, höjd 85 cm

Ytskador, smärre färgbortfall, torkad stoppning, klädsel med fläckar

423985

2016-11-26