Sabel m/1889

Sabel m/1889
Sabel m/1889
Sabel m/1889
Sabel m/1889
Sabel m/1889
Sabel m/1889
Sabel m/1889
Sabel m/1889

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABEL, med balja, Svensk modell m/1889, artillerimanskap, längd med balja ca 97 cm

Ytslitage, repor

423992

2016-12-04