Byrå sengustaviansk stil

Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, dekor av intarsia, patinerade metallbeslag, höjd ca 69, 88x44 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, fothylsor saknas

423995

2016-11-26