Byrå sengustaviansk stil
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, dekor av intarsia, patinerade metallbeslag, höjd ca 69, 88x44 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador, fothylsor saknas
423995
2016-11-26