Bonbonjär silver empirestil

Bonbonjär silver empirestil
Bonbonjär silver empirestil
Bonbonjär silver empirestil
Bonbonjär silver empirestil
Bonbonjär silver empirestil
Bonbonjär silver empirestil
Bonbonjär silver empirestil
Bonbonjär silver empirestil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONBONJÄR, silver, otydliga mästarstämplar, stämplad ASE, Göteborg 1927, empirestil, invändigt förgylld, locket krönt av pinjekotte, höjd ca 18, vikt ca 351 g

424000

2016-12-13