Samovar Ryssland

Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAMOVAR, mässing, Ryssland, detaljer i trä, höjd ca 45cm, bricka tillkommer
Skador: Smärre bucklor

424018

2016-12-01