Lenke Rothman
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
LENKE ROTHMAN (1929-2008): "På Tennisplan, gamla teckningar och ett djur", signerad och daterad Lenke Rothman 1971, tempera på duk, ca 65x54 cm
UTSTÄLLD: Akademien, september 1946
Kuntoraportti
424023
Päivämäärä:
2016-11-26