Lenke Rothman

Lenke Rothman
Lenke Rothman
Lenke Rothman
Lenke Rothman
Lenke Rothman
Lenke Rothman

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

LENKE ROTHMAN (1929-2008): "På Tennisplan, gamla teckningar och ett djur", signerad och daterad Lenke Rothman 1971, tempera på duk, ca 65x54 cm
UTSTÄLLD: Akademien, september 1946

Kuntoraportti

424023

Päivämäärä:

2016-11-26