Skrivbord 1800-talets slut

Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, mahognyfanér, 5 lådor i front, beslag i pärlemor, bordsskiva delvis beklädd med grön filt, höjd ca 77,127x65 cm

Ytslitage, fanérskador, ett beslag defekt.

424043

2016-11-26