W Williams oljemålning

W Williams oljemålning
W Williams oljemålning
W Williams oljemålning
W Williams oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

W WILLIAMS (England, 1800-tal): "Near Braintree, Essex", signerad W Williams, olja på duk på pannå, ca 41x61 cm

Slitage/ tvättad, retuscher

424057

2016-11-26