Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMILE GALLÉ, vas, Frankrike, överfång i brunt, etsad dekor blommor mot gul fond, signerad Gallé, höjd 14 cm
smärre slitage
424059
2016-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här