Charles Thomas Burt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

CHARLES THOMAS BURT (1823-1902), tillskriven: Landskapsvy med figurer, signerad och otydligt daterad, olja på duk, ca 66x56 cm

Retuscher, mindre rispa

424063

2016-11-26