Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
CHARLES THOMAS BURT (1823-1902), tillskriven: Landskapsvy med figurer, signerad och otydligt daterad, olja på duk, ca 66x56 cm
Retuscher, mindre rispa
424063
2016-11-26