Stolar och karmstolar

Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 12 st, KARMSTOLAR, 2 st, betsad ek, skuren dekor, röd sammetsklädsel, sitthöjd 47 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

En stol nedsutten, slitage

424086

2016-11-28