Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 12 st, KARMSTOLAR, 2 st, betsad ek, skuren dekor, röd sammetsklädsel, sitthöjd 47 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
En stol nedsutten, slitage
424086
2016-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här