Skålar ljusstake silver
Vollendet
2016-11-26
424092
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SKÅLAR, 1 par, ASK med lock, LJUSSTAKE, silver, 1900-tal, höjd ca 4,5 -7 cm
Slitage