Simon Andrews oljemålning
Valmis
2016-11-29
424098
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SIMON ANDREWS (Australien, född 1968): "Old boys", signerad och daterad verso 2012, olja på duk, 40 x 30 cm