Skolplanscher 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOLPLANSCHER, 3+5 st, 1900-talets första hälft, anatomi resp djur och fåglar, varierande mått

Skador, fläckar

424100

2016-11-26