Ralph Judell oljemålning

Ralph Judell oljemålning
Ralph Judell oljemålning
Ralph Judell oljemålning
Ralph Judell oljemålning
Ralph Judell oljemålning
Ralph Judell oljemålning
Ralph Judell oljemålning
Ralph Judell oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RALPH JUDELL (1900-tal): "Stammarna" signerad, olja på pannå, ca 9,5x7 cm

424106

2016-11-26