Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abtrakt komposition, signerad AW. MS. SP, olja på duk, ca 75 x 265 cm
Proveniens: Kooperativa Förbundets konstförening
Fläckar
424108
2016-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här