Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing, höjd 56 cm
Skärmen med kantnagg, bruksslitage
424109
2016-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här