Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing, höjd 56 cm

Skärmen med kantnagg, bruksslitage

424109

2016-11-26