Matbord Regency-stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, England, Regency-stil, fanérat i mahogny, på 3 pelarfötter, fotavslut i mässing, hjultrissor, höjd 73, bredd 107, längd 257, 2 iläggsskivor vardera 61 cm
Repor, lagningar, slitage
424114
2016-11-26