Matbord Regency-stil

Matbord Regency-stil
Matbord Regency-stil
Matbord Regency-stil
Matbord Regency-stil
Matbord Regency-stil
Matbord Regency-stil
Matbord Regency-stil
Matbord Regency-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, England, Regency-stil, fanérat i mahogny, på 3 pelarfötter, fotavslut i mässing, hjultrissor, höjd 73, bredd 107, längd 257, 2 iläggsskivor vardera 61 cm

Repor, lagningar, slitage

424114

2016-11-26