Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HERMAN HÄGG (1884-1966): Skeppsbron, signerad och daterad, H. Hägg -1919, olja på duk, ca 97x150 cm
Duklagningar, retuscher
424115
2016-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här