Byrå 1700-talets andra hälft

Byrå 1700-talets andra hälft
Byrå 1700-talets andra hälft
Byrå 1700-talets andra hälft
Byrå 1700-talets andra hälft
Byrå 1700-talets andra hälft
Byrå 1700-talets andra hälft
Byrå 1700-talets andra hälft
Byrå 1700-talets andra hälft
Byrå 1700-talets andra hälft
Byrå 1700-talets andra hälft

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1700-talets andra hälft, gråmålad med beslag i mässing, 4 st lådor i front, höjd 89, 50 x 101 cm, nyckel finns

Senare renoverad, ytslitage, sprickor

424134

2016-12-08