Erling Johansson pastell

Erling Johansson pastell
Erling Johansson pastell
Erling Johansson pastell
Erling Johansson pastell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERLING JOHANSSON (född 1934): Porträtt, signerad och daterad Erling -93, pastell, 62x44 cm

424144

2016-11-26