Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANNA TORESDOTTER (född 1956): (3) Kompostioner, signerade, 4/290 resp 218/260 resp EA, färglitografier, ca 34x25 resp 49x37 resp 43x33 cm
Två med dedikation
424154
2016-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här