Anna Toresdotter färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA TORESDOTTER (född 1956): (3) Kompostioner, signerade, 4/290 resp 218/260 resp EA, färglitografier, ca 34x25 resp 49x37 resp 43x33 cm

Två med dedikation

424154

2016-11-26