Ralph Judell färglitografier
2016-11-26
424156
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RALPH JUDELL (1900-tal): (3) Kompositioner, signerade och daterade -79, vardera 62/180, färglitografier, rammått ca 54x69,5 cm