Ralph Judell färglitografier
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RALPH JUDELL (1900-tal): (3) Kompositioner, signerade och daterade -79, vardera 62/180, färglitografier, rammått ca 54x69,5 cm
Kuntoraportti
424156
Päivämäärä:
2016-11-26