Ralph Judell färglitografier

Ralph Judell färglitografier
Ralph Judell färglitografier
Ralph Judell färglitografier
Ralph Judell färglitografier
Ralph Judell färglitografier
Ralph Judell färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RALPH JUDELL (1900-tal): (3) Kompositioner, signerade och daterade -79, vardera 62/180, färglitografier, rammått ca 54x69,5 cm

Kuntoraportti

424156

Päivämäärä:

2016-11-26