Skål på fot Gottlob Bauman Hudiksvall

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOTTLOB FRIEDRICH BAUMAN (mästare i Hudiksvall 1789-1826/31), skål på fot, med hänklar, höjd 12, diameter 14 cm

Bucklor, slitage

424163

2016-11-26