Chiffonje valnöt

Chiffonje valnöt
Chiffonje valnöt
Chiffonje valnöt
Chiffonje valnöt
Chiffonje valnöt
Chiffonje valnöt
Chiffonje valnöt
Chiffonje valnöt
Chiffonje valnöt
Chiffonje valnöt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRBYRÅ / CHIFFONJÉ, 1800-talets slut, valnöt och valnötsrot, höjd ca 148, 86x50 cm, nycklar finns

Slitage, fanérbortfall

424185

2016-11-26