Ljusstakar empirestil Julspecial

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, höjd ca 24 cm

Slitage

424186

2016-12-13