Georg Suttner oljemålning

Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GEORG SUTTNER (1922-2014): "Fjärilssommar, signerad Suttner, daterad a tergo -91, olja på duk, ca 73x92 cm

424190

2016-11-26