Ljusstakar Ny Louis XVI Julspecial

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Ny-Louis seize, 1800-talets andra hälft, förgylld brons, höjd ca 22,5 cm

Slitage

424193

2016-12-13