Matsalsmöbel
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATSALSMÖBEL, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, senbarock/rokokostil, grågrön bemålning, bestående av: bord med 2 iläggsskivor samt 6 stolar, höjd ca 75, 160x119, skivorna vardera 60, totallängd 280, stolarnas sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage
424204
2016-11-26