Dockskåpsmöbler

Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, 1900-1970-tal, bl.a Gemla dockskåpsmöbler, diverse möbler och tillbehör, soffor, skrivbord, säng, barnservisdelar bl.a Rörstrand, mm, olika skalor, 2 skadade dockor medföljer, i 2 lådor

Diverse skador

424207

2016-11-27