Hickoryklubbor samt bag Sportmemorabilia
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HICKORYKLUBBOR med bag, 1900-talets första del, 5 klubbor: Ray Whiting "Raybal" driver, Joe Anderson Perth putter, Oxford Machie, Brand C Carnoustie Mashie, F.Bowers Churston S.Devon Niblick
,
Slitage
424208
2016-12-20