Dockskåpstillbehör bl.a Waltershausen möbler
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, 1800 /tidigt 1900-tal, bestående av: byrå, spegelbyrå, bord, med stenskivor, soffa 4+3 stolar, björnfäll, 2 tavlor, 3 ljusstakar samt takkrona
Diverse skador, lagningar
424214
2016-11-27