Dockskåpstillbehör bl.a Waltershausen möbler

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, 1800 /tidigt 1900-tal, bestående av: byrå, spegelbyrå, bord, med stenskivor, soffa 4+3 stolar, björnfäll, 2 tavlor, 3 ljusstakar samt takkrona

Kuntoraportti

Diverse skador, lagningar

424214

Päivämäärä:

2016-11-27