Boksnurra ek

Boksnurra ek
Boksnurra ek
Boksnurra ek
Boksnurra ek
Boksnurra ek
Boksnurra ek

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSNURRA, ek, jugend, 1900-talets början, 4 hyllplan, höjd 135 cm

Slitage

424239

2016-11-27