Yrjö Edelmann
2016-11-27
424258
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm
Oramad