Erik Höglund Boda

Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK HÖGLUND, 16 dlr, Kosta Boda, färgad glasmassa, somliga signerade, största höjd 27 cm

Smärre slitage

424307

2016-11-27