Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK HÖGLUND, 16 dlr, Kosta Boda, färgad glasmassa, somliga signerade, största höjd 27 cm
Smärre slitage
424307
2016-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här